Starostování na Alšovce

24. 04. 2024
Mgr. Robin Pospěch
Škola

Žáci 6.B si zahráli na starosty a představili své kampaně na podporu životního prostředí svým kamarádům v pátém ročníku. Své role se žáci zhostili velmi svědomitě a byli za to také velmi poctivě hodnoceni ostatními. Nejen, že se museli pěkně obléknout a dbát na slušné a vhodné vystupování, ale zároveň musela každá skupina zaujmout své „voliče“ originálním nápadem, jak zlepšit své okolí ve městě Kopřivnice.

Starostou s největším počtem voličů se stal Matyáš Poledník, který by rád ve svém okolí podpořil výstavbu skateparků a dráhu pro motorky, jelikož je jejich fanouškem, jump arénu a mnoho dalšího. Zároveň se svými pomocníky ukázal, jak velké srdce mají. Rádi by založili také sbírku na podporu chudých osob v jejich okolí. Co na tento nápad říkáte?

Žákům 5.B děkujeme za jejich účast a následnou zpětnou vazbu šesťákům. Děkujeme také paní učitelce Juračákové za možnost propojit opět společenskou výchovu s nižšími ročníky a utužit tak jejich vzájemné vztahy.

Mgr. et Mgr. Darina Caloňová, Ph.D.

Aktuality z kategorie Škola

news-image

Dopravní výchova prvňáčků

21. 05. 2024

news-image

Český den proti rakovině

11. 05. 2024

news-image

Branný den

10. 05. 2024

news-image

Zeměpisné hrátky šestých tříd

06. 05. 2024

news-image

Lásky čas v centru města

06. 05. 2024

news-image

Ekologická vycházka s mateřskou školou

30. 04. 2024

news-image

Volání Země v parku E. Beneše

29. 04. 2024

news-image

Otevíráme přípravnou třídu!

26. 04. 2024