Kluci a holky ze 4.B se zapojili do výzvy města Kopřivnice a do kovového srdce v centru vytřídili přes 200 plechovek.
Za svou aktivitu získali od odboru životního prostředí drobné dárky a věříme, že se i díky našemu příspěvku Kopřivnici podaří „porazit“ Nový Jičín.
Mgr. Barbora Tembo