Stříbro pro chlapce a statečný výkon dívek na krajském finále Poháru rozhlasu
V pátek 27. května se uskutečnilo krajské finále atletické soutěže Pohár rozhlasu, do kterého postoupila i naše družstva starších dívek a chlapců.
Dívky předvedly řadu velmi pěkných výkonů a bojovaly s velkým nasazením ve všech disciplínách. Jejich snahu však výrazně ovlivnil vysoký počet zranění, která tým během soutěže limitovala. Přesto si děvčata zaslouženě vybojovala krásné 6. místo v rámci kraje.
Velkou radost nám udělali chlapci, kteří překvapili skvělými výkony napříč disciplínami. Během závodů padla celá řada osobních rekordů a mnozí závodníci tak posouvali své dosavadní limity. Díky týmovému duchu a bojovnosti se chlapcům podařilo získat vynikající 2. místo a stát se vicemistry kraje.
Všem reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.
Zvláštní poděkování patří chlapcům za historický úspěch v podobě krajského stříbra a dívkám za obětavý výkon navzdory zdravotním komplikacím.
Mgr. René Wallinger