V pátek 29. května bylo ve školní družině veselo. S předstihem jsme totiž s dětmi oslavili jejich mezinárodní svátek – Den dětí.
Přesně ve 13:30 k nám dorazil pan Hezký a nepřijel s prázdnou. Přivezl s sebou chladicí box plný skvělé kopečkové zmrzliny! Aby byla oslava dokonalá, každé z dětí dostalo jeden kopeček podle svého vlastního výběru zcela zdarma jako dárek.
Ti největší zmrzlinoví nadšenci si samozřejmě mohli dokoupit další kopečky a velký úspěch měly také tradiční Štramberské uši.
Děkujeme panu Hezkému za skvělé odpoledne a všem dětem přejeme ještě jednou krásný Den dětí!
Kolektiv ŠD