Adventní exkurze

03. 01. 2024

V předvánočním čase se vydali žáci devátých tříd na adventní zájezd směr Bratislava a Győr. Prošli si s průvodcem historické jádro města Bratislavy, našli jednu z nejznámějších soch a atrakcí města – Čumila – a v podvečer si vychutnali atmosféru blížících se vánočních svátků na adventních trzích v centru města.

Následně jsme se přesunuli do maďarského města Győr. Ubytovali jsme se v hotelu Klastrom a hned po „check in“ vyrazili do překrásně osvětleného a vánočně nazdobeného města. Na žáky čekalo kluziště, ruské kolo a vánoční trhy. Druhý den v dopoledních hodinách jsme se vydali na procházku městem s průvodcem. Poté jsme přejeli k nádherné galerii moderního výtvarného umění Danubiana přímo na Dunaji.

Za pedagogický dohled věříme, že takto zážitkově strávený předvánoční čas se všem líbil. Program byl pestrý, pan průvodce vstřícný a děti milé, vlídné a cestovatelsky naladěné.

Mgr. Dana Holubová, Mgr. René Wallinger a Bc. Jana Zajíčková

Pěvecká soutěž Koprstar

01. 03. 2024

Beseda k přípravným třídám

27. 02. 2024

Fialová pro wellbeing

23. 02. 2024

Alšovácký karneval

17. 02. 2024

Páťáci v planetáriu

16. 02. 2024

Žáci Alšovky jsou nejúspěšnější!

15. 02. 2024

Zápis do prvních tříd

14. 02. 2024

„Týden, kdy nám spolu bude hezky“