Voda a nebe!
Začátkem tohoto týdne prožila naše třída 9.A dva dny plné dobrodružství a týmové spolupráce na školním výletě.
První den byl ve znamení vodního živlu. Naši žáci se chopili pádel na raftech a zdolali 16 km dlouhou trasu. Prokázali nejen sílu, ale i skvělou koordinaci. Malebná krajina podél řeky byla dokonalou kulisou pro společné zážitky. Po dni na vodě jsme si užili zasloužený odpočinek a noc v kempu pod stanem, která dodala výletu tu pravou atmosféru.
Druhý den byl naopak plný překonávání výzev ve výškách. Navštívili jsme lanové centrum, kde si žáci vyzkoušeli svou odvahu a dovednosti na náročných překážkách.
Unavení, ale plní zážitků, se všichni bezpečně vrátili domů.
Mgr. Jiří Štěpán
