Vánoční jarmark

11. 12. 2023

se uskutečnil na den svatého Mikuláše v prostorách přízemí Alšovky. Zváni na toto tradiční předvánoční setkání byli všichni Ti, které s naší školou pojí přátelský vztah. Pro příští ročník budeme muset asi popřemýšlet o možnostech navýšení kapacity, protože zájem byl opravdu značný, což nás samozřejmě těší a zároveň za něj velmi děkujeme.

Kromě možností zakoupit si výrobky i jedlé produkty připravené žáky školy se návštěvníci mohli také zapojit do alšováckého projektu Světové školy, vyzkoušet si sami něco vyrobit ve vánočních dílničkách nebo si poslechnout krásné vánoční písně od pro tuto příležitost vzniklého pěveckého sboru. Oproti minulým letům se také navýšil sortiment různých pochutin, otevřený byl také školní bufet a chybět nesměl ani svařák s punčem (v dětské i dospělé verzi), takže bylo opravdu z čeho vybírat.

Děkujeme všem, kteří se za námi do školy přišli podívat stejně jako všem zaměstnancům a hlavně žákům školy, kteří se podíleli na organizaci jarmarku, výrobě a prodeji předmětů a bez kterých by toto vánoční setkání nikdy nemohlo vzniknout.

Těšíme se na další příležitosti společných zážitků, přejeme požehnané Vánoce a přikládáme fotogalerii nejen z průběhu celého setkání, ale také z jeho přípravy.