# Ostrava fandí hokeji

20. 05. 2024
Mgr. Robin Pospěch
Škola

a naši deváťáci taky

Vybraní žáci z devátých ročníků se vydali ve čtvrtek 16. května 2024 na nezapomenutelný výlet do Ostravar Arény, aby podpořili hokejisty Švédska a Kazachstánu na Mistrovství světa v ledním hokeji. Tento zápas byl pro všechny určitě velkým sportovním zážitkem, který nám všem zůstane v paměti.

Před samotným utkáním jsme si užili i atmosféru oficiální fanzóny. Bylo to místo plné energie a radosti, kde byl připraven bohatý doprovodný a kulturní program. Mohli jsme si vyzkoušet různé soutěže, poslechnout hudbu a setkat se s ostatními fanoušky z celého světa.

Po návštěvě fanzóny jsme se plni nadšení přesunuli do sportovní arény, kde nás čekalo fandění přímo u ledu. Atmosféra v hale byla nepopsatelná – hlasité povzbuzování, napínavé momenty a skvělé výkony hráčů nás všechny vtáhly do dění zápasu. Naše fandění neznalo hranic a byli jsme rádi, že můžeme být součástí takto velké sportovní události.

Velkým zážitkem byly také výkony maskotů MS v hokeji, Boba a Bobka, kteří bavili diváky svými vtipnými kousky a energickým tancem. Jejich přítomnost přidávala zápasu ještě více radosti a zábavy.

Celkově byla návštěva Mistrovství světa v hokeji v Ostravě pro naše deváťáky nezapomenutelným zážitkem. Sportovní atmosféra, skvělé výkony hokejistů a zábava ve fanzóně – to vše dohromady vytvořilo den, na který budeme dlouho vzpomínat.

Mgr. Dana Holubová

Aktuality z kategorie Škola

news-image

Školní výlet druháků

14. 06. 2024

news-image

Třeťáci a čtvrťáci na výletě

12. 06. 2024

news-image

Sportuj s námi!

12. 06. 2024

news-image

Páťáci připravili venkovní program

11. 06. 2024

news-image

Prvňáčci na PČR v Kopřivnici

10. 06. 2024

news-image

Den na farmě se 4.A

07. 06. 2024

news-image

Svět pohádek, dobrodružství a fantazie

06. 06. 2024

news-image

Dravci

05. 06. 2024