Výpis článků uživatele Bc. Jana Zajíčková

prosinec

Pomazánkový raut ve ŠD

Kategorie: Aktivity školní družiny

Každá z vychovatelek připravila pro své oddělení jeden druh pomazánky.

Dramatická výchova ve školní družině

Kategorie: Aktivity školní družiny

Ve středu 13. listopadu nás ve školní družině navštívila studentka Ostravské univerzity, Pedagogické fakulty, aby děti 3. oddělení ŠD zapojila do dramatické lekce. Hlavním tématem bylo cestování z vesnice do velkého města, podle námětu knihy od spisovatele Bohumila Říhy - Adam a Otka.

říjen

Andělská výstava

Kolektiv ŠD přihlásil výtvarná díla dětí na ANDĚLSKOU VÝSTAVU, která je
projektem Školní družiny při ZŠ Floriána Bayera, Kopřivnice, příspěvková organizace, ve spolupráci s  MĚSTEM KOPŘIVNICE.

říjen

Celodružinová akce

Kategorie: Aktivity školní družiny

Každý měsíc připravuje kolektiv ŠD celodružinovou akci.

Měsíc září byl ve znamení pohybu. 30. září jsme se všichni sešli v prostorách školní tělocvičny, kde děti soutěžily ve skupinovém  "klouzání na žíněnkách". Proti sobě se utkaly  týmy dětí ze tříd p. vychovatelky Kahánkové a p. vychovatelky Čeladníkové, které nakonec také zvítězily. Dětem se odpoledne plné pohybu velmi líbilo a dostaly také drobnou odměnu.

červen

Exkurze ŠD

Kategorie: Aktivity školní družiny

V červnu kolektiv ŠD družiny připravil pro děti bohatý program.