Výpis článků uživatele Mgr. Darina Caloňová PhD.

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků uživatele Mgr. Darina Caloňová PhD.
září

První školní den na ZŠ Alšova

V úterý 1. září 2020 byl v naší základní škole slavnostně zahájen nový školní rok. Ve školní třídě přivítal nové prvňáčky pan ředitel Mgr. Robin Pospěch spolu s ostatními z řad vedení školy a třídními učiteli Mgr. Petrou Hanzelkovou a Mgr. Ondřejem Červenkou.

Spolupráce s Motýlkem

V předvánočním čase, 12.12.2019, navštívili žáci 8.A Základní a Mateřskou školu Motýlek.

květen

Školní fórum

V úterý 7.5.2019 se vybraní zástupci tříd druhého stupně naší školy zúčastnili školního fóra na MÚ v Kopřivnici, kde měli možnost vyjádřit se k tomu, co se jim na škole a ve městě líbí a co by naopak chtěli změnit nebo vylepšit.

květen

V pátek 26. 4. 2019 proběhl v naší škole Den Země. Ekologicky zaměřený den, který připomněl žákům důležitost ochrany životního prostředí a jak se sami mohou v této oblasti zapojit.