Výpis článků uživatele Mgr. Barbora Tembo

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků uživatele Mgr. Barbora Tembo
prosinec

Vánoce ve městě

V adventním čase žáci 3. A a 3. B navštívili Žerotínský zámek v Novém Jičíně. Připomněli si zde staré vánoční zvyky, pekli a zdobili perníčky i jiné vánoční cukroví, vyzkoušeli si výrobu másla v máselnici, vytvořili si svou vlastní baňku. V rámci programu měli možnost vidět přadlenu a řezbáře při tradičních činnostech.

únor

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Na sklonku prvního pololetí dne 26. 1. 2012 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Jaké bude počasí?

Na tuto otázku si odpověděli naši televizní hlasatelé a hlasatelky před školní kamerou a to rovnou v angličtině.

Christmas carol party!

Bylo odpoledne 22.12.2011 a zatímco většina žáků už odhodila aktovky někde do kouta, aby je oprášila až 2.1.2012, pár nadšenců z šestých tříd připravovalo třídu k vánoční party se zpěvem koled.

Anglické ZOO

V naší škole se na chodbě objevilo anglické ZOO. Aktivně se na tom podílely děti z 4. A a B v hodinách angličtiny.