Výpis článků uživatele Mgr. Milan Bureš

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků uživatele Mgr. Milan Bureš
28
březen
2017

Úspěch ve fotosoutěži Photocontest 2017

Kategorie: Škola

Soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST je součástí rozsáhlého vzdělávacího projektu PHOTOBASE určeného studentům středních škol a žákům 2. stupně základních škol celé České republiky. Projekt probíhá pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.

26
duben
2016

Úspěch v soutěži Photocontest 2016

Kategorie: Škola

Soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST je součástí rozsáhlého vzdělávacího projektu PHOTOBASE určeného studentům středních škol a žákům 2. stupně základních škol celé České republiky. Projekt probíhá pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy. Organizátorem projektu, který zahrnuje tuto celostátní fotografickou soutěž zakončenou vernisáží a výstavou V Novoměstské radnici, je Gymnázium Oty Pavla v Praze.

2
září
2015

Znovu na začátku školního roku

Kategorie: Škola

1. září - začátek školního roku 2015/2016.

Žáky prvních tříd, jejich rodiče a prarodiče přivítali před budovou ZŠ Alšova ředitel školy společně s panem starostou ing. Miroslavem Kopečným. Přivítání se také zúčastnily paní učitelky Mgr. Lenka Škarková a Mgr. Lenka Mužíková.

8
duben
2015

Úspěch v soutěži digitální fotografie

Kategorie: Škola

Soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST je součástí rozsáhlého vzdělávacího projektu PHOTOBASE určeného studentům  středních škol a žákům 2. stupně základních škol celé České republiky. Do této soutěže zaslali své práce i žáci naší školy, kteří navštěvují nepovinný předmět digitální fotografie.

28
červen
2013

Hezké prázdniny a dovolenou

Kategorie: Škola

Prázdniny 2013

Rád bych všem zaměstnancům a žákům naší školy poděkoval za spolupráci v tomto končícím školním roce, popřál jim hezké prázdniny a příjemnou dovolenou a také poděkoval za pomoc všem, kteří se podíleli na přípravě učebního pavilonu pro prázdninovou rekonstrukci. Užijte si prázdnin ve zdraví a pohodě.

                                                                                                                       ředitel školy

11
únor
2013

K zápisu do 1.tříd

Kategorie: Škola

Ve dnech 7. a 8. 2. proběhl i na naší škole zápis budoucích žáků prvních tříd.

8
únor
2013

Informace o provozní změně

Kategorie: Škola

Od  pondělí 11. 2. 2013 bude z provozních a bezpečnostních důvodů trvale uzavřen boční vchod do školní budovy (vstup do školní družiny).

6
prosinec
2012

Poděkování

Kategorie: Škola

V úterý 4.12. 2012 se mnozí mohli zúčastnit příjemné odpolední akce, kterou organizovala naše škola  –  Barborkového jarmarku.

4
září
2012

Ke škole a novému školnímu roku

Kategorie: Škola

Práce ve škole má také zvláštnost přesného časového vymezení díky obdobím jednotlivých školních roků. Pokud kroniky neklamou, tak vůbec první školní rok v naší školní budově byl zahájen v září roku 1977. Ale to ještě nebylo pod hlavičkou ZŠ Alšova. Ta vznikla až v průběhu roku 1980.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter