Výpis článků uživatele Mgr. Petra Hanzelková

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků uživatele Mgr. Petra Hanzelková

Noc s Andersenem 2019

V pátek 29. 3. 2019 se v podvečer sešly v mnoha knihovnách, školách, družinách v ČR  i v zahraničí spousty dětí, aby prožily již tradiční “Noc s Andersenem”. Jde o akci k podpoře čtenářství u dětí. Letošní ročník byl věnován také sedmdesátému výročí vzniku nakladatelství Albatros.

březen

Od ovečky ke svetru

Programy ekologického sdružení Hájenka bývají pravidelným obohacením výuky na naší škole.

Slavnost Slabikáře v 1. A

Žáčci  z 1. A již umí přečíst první písmenka a slabiky. Brzy si přečtou celé věty, první příběhy a pohádky.  Nastal tedy čas, aby vstoupili do  "Království knížek", které je  otevřeno všem čtenářům.

Jsem školák - 1. A

V minulých dvou týdnech zažili nejmladší žáčci naší školy své první projektové vyučování.

Den s Andersenem

"Noc s Andersenem" je pravidelná jarní mezinárodní akce k podpoře čtenářství u dětí. Letos se zapojily i třídy 4. A a 5. B. Tento rok byla akce tématicky věnována časopisu Čtyřlístek a pohádce Císařovy nové šaty.

březen

Návštěva z Ovocentra

V pondělí 27. 2. 2017 přijela za žáky 1.- 5. ročníku návštěva z Ovocentra s programem o ovoci a zelenině.

Vánoční dílnička v 3. A

V úterý 8. 12. se sešli rodiče s dětmi  z 3. A, aby společně prožili předvánoční odpoledne.

červen

Pasování na čtenáře

Prvňáčci byli v Městské knihovně pasováni na čtenáře.

Noc s Andersenem

Již potřetí proběhla na naší škole mezinárodní akce k podpoře čtenářství s názvem Noc s Andersenem.

Jak pomoci víle Mlžence

Ekologický program 1.A a 1.B  týkající se problematiky odpadů, třídění a recyklace.

Slavnost Slabikáře v 1. A

Prvňáčci už poznají první písmenka a  slabiky. Budou moci začít sami číst knížky. A to v 1. A oslavili v  pátek 15. 11. 2013.

Podzimní kouzlení v 1. A

V pátek 25. 10. děti z 1. A zažily opět trošku jiné vyučování. V průběhu projektového dne s názvem "Podzimní kouzlení" si vyzkoušely mnoho zajímavých činností.

2. Noc s Andersenem na naší škole

Z pátku 5. 4. na sobotu 6. 4. 2013 měli druháci možnost prožít netradiční noc s knížkami a pohádkami.

Projektový den ve 2.A

V pátek 25.1.2012 proběhl v naší třídě projektový den s názvem Perníková chaloupka.

Podzimní čarování ve 2.A

Projektový den s názvem Podzimní čarování se uskutečnil v pátek 12.10. Skupinky dětí plnily zadané úkoly vztahující se k podzimu. Projektový den se vydařil a dětem se moc líbil.

Noc s Andersenem

V pátek 30. 3. 2012 se uskutečnila již dvanáctá společná mezinárodní „Noc s Andersenem“ – akce na podporu dětského čtenářství, kterou organizuje Klub dětských knihoven (SKIP). Akce je pořádána vždy k Mezinárodnímu dni dětské knihy slavenému v den narození dánského pohádkáře H. CH. Andersena (2. 4. 1805).

Čekání na Vánoce

aneb Předvánoční dílnička ve 3. B.

Kuchtíci

V tomto školním roce mají   žáci 2. a 3. tříd možnost navštěvovat kroužek s názvem Kuchtíci.