1
březen
2019

Recitační soutěž na 1. stupni

Kategorie: Škola

   Před jarními prázdninami na 1. stupni naší školy proběhla recitační soutěž žáků 2. - 5. tříd.

    Děti ze všech tříd se velmi pečlivě a zodpovědně připravovaly.

    Nejprve proběhla třídní kola, ze kterých vzešli nejlepší recitátoři. Ti poté své síly poměřili ve školním kole. Dobře si poradili s trémou, prostorem mediální učebny i velkým počtem posluchačů. Každý ze spolužáků měl nějaký svůj tajný tip na vítěze.

    Mezi nejlepší recitátory se nakonec v 1. kategorii (2. - 3. tříd) probojoval Viliam Chemij ze třídy 3. A a Sofie Pešová ze třídy 2. B. Ve 2. kategorii (4. - 5. tříd) do okrskového kola postoupil Adam Kopřiva ze třídy 5. A a Valerie Kovářová ze třídy 4. B. Všem gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

    Okrskové kolo přehlídky dětských recitátorů proběhne ve středu 13. března 2019 v malém sále Kulturního domu v Kopřivnici. I vy máte možnost přijít a podpořit tak naše malé recitátory.

    Držíme palce!

Fotografie k článku

DSCN6560.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter