26
prosinec
2018

Předvánoční čas v ŠD

Kategorie: Aktivity školní družiny

Dlouho trvající teplé počasí nás lákalo ven. S dětmi jsme vyšli na vlakové nádraží do Štramberku a zkoušeli se orientovat v jízdních řádech. Malovali jsme křídou na asfalt a také často sportovali na školním hřišti.

Pravidelně nás oslovuje městská knihovna, která nás zve na své zajímavé akce. Děti si samy ušily svého zombíka, vyráběly vánoční přání z čajových pytlíků, vytvářely komiksové příběhy, luštily záhady a plnily dané úkoly. Všem aktivitám předchází povídání, které děti motivuje a obohacuje. Do knihovny se vždy velmi těší.

Naše pozvání přijala paní Mgr. Jana Povalová, akreditovaná lektorka, která děti vedla při tvoření vánočních přání enkaustickou žehličkou.

Ve cvičné kuchyni jsme dělali s dětmi čerstvé palačinky, v posledním týdnu jsme si vyšli do kina na pohádku "Když draka bolí hlava" a těsně před vánočními prázdninami dorazil do družiny i kouzelník.

Fotografie k článku

8.jpg 3.jpg 4.jpg 6.jpg 7.jpg 5.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 1.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter