8
březen
2019

Nabídka práce

Kategorie: Škola

Hledáme nové zaměstnance na pozici učitele/učitelky pro 1. stupeň.

Hledáme nové zaměstnance na pozici školní psycholog a speciální pedagog.

ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín hledá nové zaměstnance
na učitelskou pozici pro 1. stupeň ZŠ s celým úvazkem. Jedná se o smlouvu na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou). Podrobnější informace rádi poskytneme na tel. 733 610 516 nebo přímo na přátelském pracovním pohovoru. Podmínkou je absolvování magisterského studia oboru učitelství pro 1. stupeň v době nástupu do práce. Praxe v oboru vítána, není však podmínkou. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na e-mail: pospech@zsalsova.cz. Do předmětu uveďte prosím Učitel/učitelka pro 1. stupeň. Nástup na začátku ŠR 2019/2020, tj. 2. 9. 2019.
 
ZŠ Alšova, Kopřivnice, okres Nový Jičín vypisuje výběrové řízení na pozici školní psycholog aktuálně s úvazkem 0,5. Jedná se o zástup za MD (v rámci tzv. šablon). Podrobnější informace poskytneme přímo na pracovním pohovoru. Podmínkou je absolvování magisterského studia obor psychologie. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu zašlete do 1. 4. 2019 strukturovaný životopis na e-mail: stepan@zsalsova.cz. Do předmětu uveďte VŘ školní psycholog. Na e-maily zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Výběrové řízení se bude konat 15. 4. 2019.
 
ZŠ Alšova, Kopřivnice, okres Nový Jičín vypisuje výběrové řízení na pozici speciální pedagog aktuálně s úvazkem 0,5. Jedná se o práci v rámci tzv. šablon. Podrobnější informace poskytneme přímo na pracovním pohovoru. Podmínkou je magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu zašlete do 1. 4. 2019 strukturovaný životopis na e-mail: stepan@zsalsova.cz. Do předmětu uveďte VŘ speciální pedagog. Na e-maily zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Výběrové řízení se bude konat 15. 4. 2019.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter