Nabídka práce

Hledáme nové zaměstnance na pozici školní psycholog a speciální pedagog.

ZŠ Alšova, Kopřivnice, okres Nový Jičín vypisuje výběrové řízení na pozici školní psycholog aktuálně s úvazkem 0,5. Jedná se o zástup za MD (v rámci tzv. šablon). Podrobnější informace poskytneme přímo na pracovním pohovoru. Podmínkou je absolvování magisterského studia obor psychologie. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu zašlete do 20. 2. 2019 strukturovaný životopis na e-mail: stepan@zsalsova.cz. Do předmětu uveďte VŘ školní psycholog. Na e-maily zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Výběrové řízení se bude konat 25. 2. 2019.

ZŠ Alšova, Kopřivnice, okres Nový Jičín vypisuje výběrové řízení na pozici speciální pedagog aktuálně s úvazkem 0,5. Jedná se o práci v rámci tzv. šablon. Podrobnější informace poskytneme přímo na pracovním pohovoru. Podmínkou je magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu zašlete do 20. 2. 2019 strukturovaný životopis na e-mail: stepan@zsalsova.cz. Do předmětu uveďte VŘ speciální pedagog. Na e-maily zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Výběrové řízení se bude konat 25. 2. 2019.