22
březen
2018

Soutěž PHOTOCONTEST - Praha

Kategorie: Škola

Dvě žákyně naší školy, Adéla Pivková a Tereza Špačková (obě ze třídy 4. A), byly jako finalistky fotografické soutěže Photocontest (v rámci projektu Photobase) pozvány do Prahy na slavnostní vyhlášení výsledků.

To proběhlo ve středu 21. 3. v reprezentativním Velkém sále Novoměstské radnice na Karlově náměstí. Adéla navíc za svou soutěžní fotku Malý hokejista (v kategorii reportáž pro žáky ZŠ) získala krásné 2. místo. Ve stejné kategorii pak byla fotografie Terezy s názvem Staré nádraží vybrána do nejužšího finále a společně s fotografiemi ostatních finalistů byla také vystavena na vernisáži ve věži Novoměstské radnice. V obou případech se určitě sluší poblahopřát a poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie k článku

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter