4
leden
2018

Advent v Polsku a Německu

Kategorie: Škola

Těsně před Štědrým dnem se přihlášení žáci z 9. ročníku zúčastnili dvoudenního historicko-zeměpisného pobytu s cílem v Drážďanech. Prošli si ovšem i další krásně vyzdobená města, ve kterých právě vrcholily vánoční trhy a doba adventu. Neméně okouzlující byla i prohlídka zámku v Moritzburgu, kde se natáčela pohádka o Popelce. Exkurze byla o to zajímavější, že některá z míst, která žáci navštívili, patřila historicky do českého království (Wrocław a Görlitz).

Fotografie k článku

Wroclaw 1.jpg Wroclaw 2.jpg Wroclaw 3.jpg Wroclaw 4.jpg Wroclaw 5.jpg Wroclaw 6.jpg Görlitz 1.jpg Görlitz 2.jpg Görlitz 3.jpg Görlitz 4.jpg Görlitz 5.jpg Görlitz 6.jpg Moritzburg 1.jpg Moritzburg 2.jpg Moritzburg 3.jpg Moritzburg 4.jpg Drazdany 1.jpg Drazdany 2.jpg Drazdany 3.jpg Drazdany 4.jpg Drazdany 5.jpg Drazdany 6.jpg Drazdany 7.jpg Drazdany 8.jpg Drazdany 9.jpg Drazdany 10.jpg Drazdany 11.jpg Drazdany 12.jpg Drazdany 13.jpg Drazdany 14.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter