13
únor
2012

Okresní finále Orion florbal cup 2012 dívky

Kategorie: Škola

Mladší i starší dívky naší školy získaly v okresním finále Orion florbal cupu čtvrté místo.

Dívky 8. a 9. ročníků hrály florbal 5. ledna v Odrách, po nájezdech v semifinále se neprobojovaly do finálové části turnaje. V utkání o 3. místo prohrály se ZŠ Starý Jičín 0:2 a domů si odvezly bramborové medaile.

Družstvo: Grossmanová Patricie, Jurková Simona, Kramolišová Hana, Juráková Eliška, Urbanová Lucie, Stuchlíková Anna, Holcová Gabriela, Kelnarová Eliška, Cvrkalová Tamara, Geryková Michaela, Kauffmannová Nikola

Šesťačky a sedmačky měly své okresní finále dne 8. 2. 2012 v Kopřivnici na ZŠ E. Zátopka. Ale ani jim nepřálo štěstí, a tak i po velmi dobrém výkonu, získaly      4. místo v okrese.

Družstvo: Krhutová Karolína, Kurková Kristýna, Pustějovská Karolína, Romaňáková Lucie, Rychetská Helena, Tomanová Aneta, Zajícová Tereza, Bittnerová Martina, Harabišová Nikola, Chalupová Markéta, Škarková Anna, Škarková Helena

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter