19
červen
2017

10. schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

Závěrečná schůzka ŠŽS, která proběhla v pátek 16. 6. 2017, byla zejména schůzkou hodnotící. Všichni zúčastnění měli ohodnotit nejen práci celé ŠŽS (co se povedlo, co nepovedlo), ale také jak se na přípravách a realizacích podíleli oni samotní.

Velmi kladně byly hodnoceny následující akce: Sportovně-zábavné odpoledne, sbírka plyšáků pro MŠ a ZŠ Motýlek. Mezi další zdařilé aktivity určitě patřily dle názorů členů některé tematické dny (Soutěžní den, Den naruby) a Mikuláš, čerti a andělé, Mezi nezdařilé akce patřil dle názoru většiny Džínový den (špatně zvolené téma, malá účast).

Ne vždy byla práce ŠŽS dokonalá, rezervy máme stále v organizaci a realizaci aktivit (často bylo třeba některým členům jejich povinnosti připomínat, vázla vzájemná komunikace mezi jednotlivými členy).

Lucie Kremlová informovala o výsledku ankety Zlatý Komenský: v celkovém pořadí se p. u. Robin Pospěch, který byl vítězem na naší škole, umístil na krásném druhém místě, k tomuto umístění patří určitě velká gratulace.

Na konci schůzky bylo všem aktivním členům poděkováno za celoroční práci a také jsme se rozloučili se členy, kteří odcházejí na střední školy.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter