5
květen
2017

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Kategorie: Škola

Naprosto skvělého výsledku dosáhli naši reprezentanti v DSMC v kopřivnickém kole, kdy doslova ovládli obě kategorie. Vítězné týmy ve složení Vladimír Kubalík, Michaela Melčáková, Leon Socha a Michaela Sochová v mladší kategorii (do 12 let), resp. Viktorie Bartoňová, Nela Darivčáková, Jan Rýc a Rudolf Sekáč ve starší kategorii (do 15 let), porazily všechny ostatní zúčastněné školy a budou nás i Kopřivnici zastupovat 5. 5. v okresním kole v Odrách. I tam jim přejme mnoho zdaru a úspěchu.

Žáci museli prokázat své znalosti a dovednosti hned v několika disciplínách. Hodnotila se znalost teoretická, tedy znalost dopravních pravidel a značek, řešení křižovatek a také základy první pomoci. Bohužel díky nepřízni počasí odpadla praktická část soutěže, tedy jízda na kole po dopravním hřišti a cyklistická zdatnost, na kterou se všichni těšili nejvíce. Ani to ale samozřejmě našim reprezentantům nezkazilo radost ze zaslouženého vítězství.

Fotografie k článku

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter