6
únor
2012

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Kategorie: Škola

Na sklonku prvního pololetí dne 26. 1. 2012 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Účastnilo se ho celkem 16 žáků z 6., 7., 8. a 9. ročníků a soutěžilo se ve dvou kategoriích. Kategorie I.A pro 6. a 7. třídy, kdy do okresního kola postupuje Karolína Pustějovská ze 7. A a z kategorie II. A pro 7. a 8. třídy se před deváté ročníky probojovala Danielle Ondrejková z 8.B. Překvapila i Karolína Šugárková z 6.B, takže se jistě může příští rok těšit na postup. Jako náhradníci se na okresní kolo, které proběhne dne 14. 2. v Novém Jičíně, budou připravovat Marek Spányik z 8.B a Karolína Krhutová ze 7. A. Všem zúčastněným děkujeme za přípravu, vítězům gratulujeme. Mgr. A. Švrčková, Mgr. B. Tembo

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter