2
únor
2012

Informace pro rodiče k zápisu.

Kategorie: Škola

Do prvních tříd pro školní rok 2012/2013.

            Vážení rodiče,

            ve čtvrtek 9. února a v pátek 10. února 2012 proběhne na ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123, okres Nový Jičín zápis  do 1. tříd. Pokud se rozhodnete své dítě zapsat do naší školy, budeme velice rádi a uděláme vše pro to, abychom Vaši důvěru nezklamali. Dovolujeme si Vás požádat o spolupráci, která umožní, aby celý proces zápisu trval co nejkratší dobu a byl pro Vás i Vaše dítě co nejpříjemnější. Zkrátí se tak čekací doba při vlastním zápisu. K zápisu přineste Váš občanský průkaz (občanský průkaz zákonného zástupce), rodný list dítěte, vyplněnou “Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání”  a vyplněnou orámovanou část “Zápisního  listu”. Odevzdání “Žádosti…” a “Zápisního listu” v ZŠ nenahrazuje samotný zápis, u něhož je osobní přítomnost Vaše a Vašeho dítěte nezbytná.

            “Žádost….” a “Zápisní list” budete moci vyplnit přímo u zápisu. Oba tyto tiskopisy si můžete vyzvednout v předstihu i u vedení naší školy nebo vytisknout z webových stránek školy v článku “Zápis do prvních tříd”.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter