6
prosinec
2016

Školní kolo Olympiády v českém jazyce

Kategorie: Škola

Ve středu 23. listopadu proběhlo školní kolo Olympiády v českém jazyce, v níž soutěžili vybraní žáci 8. a 9. tříd.

Školního kola se zúčastnilo celkem 9 žáků. Žáci nejprve vypracovali mluvnickou část, v níž museli prokázat dobrou znalost české slovní zásoby. V další části psali slohovou práci na téma Moje vzlety a pády, většina si vybrala vypravování.

Na 1. místě se umístil Jakub Olejník z 9.B, druhá pak skončila Blanka Darivčáková z 9.A, třetí místo obhájila Lucie Kremlová z 9.A. První dva postupují do okresního kola, které se bude konat 1. února 2017 v Novém Jičíně. Všem soutěžícím děkujeme za účast ve školním kole a oběma postupujícím přejeme hodně štěstí v kole okresním.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter