3
listopad
2016

Úspěch v soutěži TOOP

Kategorie: Škola

Dne 31. 10. 2016 se zúčastnili žáci 9. tříd ze šesti základních škol v Kopřivnici velkého finále soutěže, kterým byl završen dvouletý projekt TOOP.

Z naší školy se pod vedením Mgr. Markéty Hanzelkové zúčastnili tito žáci: David Němec, Ema Chvatíková, Lucie Kremlová, Jan Toman, Mariana Polášková a Martin Suchoň.

Těchto šest statečných vybojovalo v konečném klání krásné 2. místo. V doprovodných soutěžích, provázejících projekt TOOP, získali naši žáci nejvyšší počet ocenění ve všech kategoriích.

Výsledky doprovodných soutěží

Výtvarná soutěž: (Plošné práce) 1. místo - Veronika Maléřová a Kristýna Špačková 9. A, 2. místo - Jan Toman a Mariana Polášková z 9. B, 3. místo - Petr Milich, Adam Škorňa a Martin Suchoň 9. B, (Objektové práce) 3. místo - Veronika Trčková a Karolína Busková 9. B

Komiksová soutěž: 1. místo - Tomáš Matula a Hynek Špačinský 9. B, 2. místo -  Blanka Darivčáková a Linda Bezstarosti 9. A, 3. místo - Jakub Olejník a Richard Odložilík z 9. B

Multimediální soutěž: 1. místo - Petr Milich 9. B, 2. místo - František Kazlepka, Jiří Toman a Martin Suchoň 9.B

Odkaz, kde najdete naše doplňkové úkoly: https://www.facebook.com/toopkoprivnice/?fref=ts

Děkujeme všem žákům a vyučujícím, kteří se do projektu zapojili. Velké poděkování patří také fanouškům za skvělou atmosféru při závěrečném soutěžním klání.

                                                                      Mariana Polášková a Jan Toman

Fotografie k článku

20161031_085946-2.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter