6
říjen
2016

Nabídka profesního poradenství

Kategorie: Škola

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,

stejně jako v loňském školním roce, tak i v tomto letošním bychom Vám rádi nabídli možnost psychologického poradenství pro volbu povolání.

Nabídka je směrována k vycházejícím žákům, kteří váhají mezi náročnější a méně náročnou školou nebo mezi školami odlišného studijního zaměření. Součástí je cílené psychologické vyšetření, jehož první část probíhá skupinově, druhá část probíhá formou individuální konzultace. Obě části se budou konat přímo v budově ZŠ. Vlastní psychologické vyšetření je plánováno na listopad 2016. Termín bude stanoven dle počtu zájemců, budete o něm informováni.

V případě zájmu se lze obrátit na školní psycholožku. Zájemcům budou následně zaslány podrobnosti a informovaný souhlas, bez kterého nelze výše uvedené vyšetření provést.

Uzávěrka žádostí je k 14. 10. 2016.

kontakt: novakova.m@zsalsova.cz

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter