23
červen
2016

10. schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

V úvodu závěrečné schůzky, která proběhla ve středu 22. 6. 2016, vyzval Jiří Trčka všechny členy ke zhodnocení akcí a aktivit realizovaných během školního roku 2015/2016.

Většinu akcí se ŠŽS podařilo zorganizovat a realizovat zdárně. Velmi kladně byly hodnoceny následující akce: Sportovně-zábavné odpoledne, Den naruby, Mikuláš, čerti a andělé, z tematicky zaměřených dnů se nejvíce dle hodnocení povedl Formální den. Ostatní tematické dny neměly takový ohlas, jak se předpokládalo (pravděpodobně nezaujalo téma natolik, aby se zúčastnila většina).

Další část schůzky jsme věnovali informacím o akci, kterou připravuje MŠ Motýlek na začátek listopadu - jedná se o koncert u příležitosti narozenin této MŠ, na přípravě a realizaci tohoto koncertu se budeme podílet také, máme dva úkoly - uspořádat sbírku nepotřebných, ale stále pěkných plyšových hraček a vyrobit motýlky, které by se vyvěsily jako ozdoba v koncertní síni, nebo které by mohly být ozdobou kolem krku.

Na konci schůzky bylo všem aktivním členům poděkováno za celoroční práci a rovněž jsme se rozloučili se členy, kteří odcházejí na střední školy.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter