21
červen
2016

Společně proti drogám

Kategorie: Škola

Vítězný projekt žáků 7. A ve spolupráci s Policií ČR pro protidrogovou kampaň:

Bereš? Zemřeš!

Po návštěvě 7. ročníků naší ZŠ na okresním ředitelství PČR v Novém Jičíně, která byla zaměřena na drogovou problematiku a zároveň protidrogovou prevenci, se žáci 7. A rozhodli, že se také zapojí a pokusí se pomoci. Během května po důkladných přípravách společně nahráli video, které má za cíl poukázat na nebezpečí užívání drog a možné následky. Celkový výsledek jejich práce můžete po shlédnutí odkazu zhodnotit sami. Na konci minulého týdne se žáci dozvěděli, že jejich práci ocenila i PČR, když jejich projekt vybrala a zařadila mezi ty vítězné. I když jsme to určitě nedělali kvůli tomu, poděkování i dárky potěšily. Všem zainteresovaným moc děkuji za jejich odhodlání pomoct a zapálení pro dobrou věc.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter