30
květen
2016

Společný výlet 6. A a 7. B

Kategorie: Škola

Na středu 25. 5. byl naplánovaný společný výlet tříd 6. A a 7. B do Bouzova, Javoříčka a Olomouce.

S malým zpožděním jsme dorazili na hrad Bouzov, kde byla pro nás v 9 hodin připravena prohlídka hradu a povídání o jeho historii. Prohlídka hradu se nám líbila. Nejvíce nás zaujala informace o studni na nádvoří, kde při její opravě bylo nalezeno velké množství předmětů z minulosti i ze současnosti (například klíče od auta). Javoříčské jeskyně byly lepší. Čerstvý vzduch v jejich nitru nás překvapil. Dozvěděli jsme se o postupném objevování všech chodeb. Po všech informacích, které jsme načerpali, byl čas na malé občerstvení v restauraci a poté následoval odjezd do Olomouce. Všichni jsme se těšili do obchodního centra, kde jsme nezapomněli navštívit restauraci McDonald´s. Po nákupu a doplnění zásob jsme šli na náměstí, kde jsme dostali rozchod. Bohužel po pěti minutách rozchodu začalo velmi vydatně pršet, ale nám to radost z výletu nepokazilo. Cestou domů jsme se bavili o zážitcích a shodli jsme se, že si výlet zopakujeme.

Viktor Špaček, Ondřej Čeladník, Jan Kuruc (7. B)

Pohádkový hrad Bouzov nás zaujal svou výzdobou. V jeskyních nás překvapila velikost a krása krápníků. Při výkladu v jeskyních nám některé názvy krápníků připadaly směšné. Rozchody během celého výletu byly dostatečně dlouhé, doprava byla příjemná a taky si myslíme, že jsme spolu všichni dobře vycházeli.

Tereza Engelová, Zuzana Babincová, Vojtěch Šuslík, Kristýna Mičanová (6. A)

Fotografie k článku

IMG_0220.JPG IMG_0221.JPG IMG_0225.JPG IMG_0227.JPG IMG_0228.JPG IMG_0230.JPG IMG_0234.JPG IMG_0238.JPG IMG_0239.JPG IMG_0241.JPG IMG_0244.JPG IMG_0245.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter