25
únor
2016

Po schodech a na kolečkách

Kategorie: Aktivity školní družiny

Ve čtvrtek 25. února proběhla ve školní družině neobvyklá soutěž s názvem Po schodech a na kolečkách.

Letošní zima byla na sněhovou nadílku velmi skoupá. Proto jsme využili k pobavení a zdravému soutěžení dětí toho, co máme k dispozici. V tomto případě schodů a židle na kolečkách. Úkolem bylo vyběhnout z přízemí naší školy do druhého patra po schodišti, tam nasednout na kolečkovou židli a jakýmkoliv stylem na ní přejet celou chodbu kolem družinových tříd. Výkony závodníků rozdělených do jednotlivých kategorií byly měřeny stopkami. V pondělí 29. února proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů, rozdání diplomů, dárečků a sladkostí. Rychlost dětí byla tak závratná, že všechny fotografie byly rozmazané, proto je nemůžeme uveřejnit.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter