22
únor
2016

Ocenění ve výtvarné soutěži

Kategorie: Škola

Naše škola se v letošním roce účastní  Olympijského víceboje. Součástí tohoto programu byl také doplňkový úkol v podobě výtvarné soutěže na téma "Běh nás baví."

Do tohoto úkolu se přihlásilo 141 škol z celé České republiky. Ze všech soutěžních prací si odborná porota vybrala 5 vítězných obrázků, které budou motivovat a doprovázet naše olympioniky na olympiádu do Ria. Jeden z těchto vítězných obrázku vytvořila žačka 7. B Julie Rašková. Součástí tohoto ocenění je sada výtvarných potřeb v hodnotě 20. 000,- Kč od společnosti KOH-I-NOOR.  Tato cena bude rozdělena mezi vítězku a učebnu výtvarné výchovy, kde poslouží našim žákům v dalších výtvarných projevech.

Podívejte se na vítězné obrázky z doplňkového úkolu

Gratulujeme vítězce Julii a děkujeme všem žákům a kolegům, kteří se do soutěže také zapojili.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter