29
listopad
2015

Setkání k projektu Profesní rozvoj učitelů cizích jazyků

Kategorie: Škola, Projekt: Profesní rozvoj učitelů cizích jazyků

Loga

Dne 24. 11. 2015 se na ZŠ Alšova uskutečnilo setkání k projektu Profesní rozvoj učitelů cizích jazyků. Tento projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie.

V první části setkání informovala Veronika Zvaríková, koordinátorka tohoto projektu, účastníky o projektu, který naše škola získala v rámci programu Erasmus+.

Poté následovala prezentace Barbory Tembo v angličtině. Mgr. Tembo se v průběhu letních prázdnin v rámci tohoto projektu zúčastnila zahraničního jazykově-metodického pobytu ve Velké Británii. Kromě jiného byli účastníci setkáni zapojeni do praktické ukázky několika výukových aktivit, kterými  lze výuku cizího jazyka kreativně obohatit a zvýšit tímto způsobem zájem žáků.

Věříme, že informace, které se účastníci v průběhu setkání dozvěděli, v budoucnu umožní úspěšné zapojení i jejich škol do  programu Erasmus + a pomohou k dalšímu zkvalitnění výuky anglického jazyka.

Za obsah  sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.

Fotografie k článku

DSC03291.JPG DSC03294.JPG DSC03295.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter