16
říjen
2015

Sportovní úspěchy v měsíci září

Kategorie: Škola

V měsíci září se nám na sportovním poli dařilo. Účastnili jsme se hned několika sportovních soutěží, kde jsme opravdu úspěšně reprezentovali naši školu.

Zátopkovy štafety

Dne 18. záři 2015 se žáci vydali běhat štafety na ZŠ E. Zátopka, kde se poprvé proběhli po nově zrekonstruovaném hřišti. Na závodech byla opět přítomna i naše slavná olympionička paní Dana Zátopkova. Štafeta I. i II. stupně obsadila 2. místo.

Běh dětí Kopřivnici a Lidový běh

V sobotu 19. září 2015 se 68 žáků a žákyň naší školy zúčastnilo Běhů dětí Kopřivnicí a Lidového běhu. V individuálních kategoriích jsme měli mnoho umístění na stupních vítězů - viz výsledky  http://beh-roznov.koprivnice.org/wp-content/uploads/2011/04/BDK_prezen%C4%8Dn%C3%ADlistina2015.pdf

Zároveň jsme se stali nejpočetnějším školním týmem na těchto závodech, a tak nám p. Michálková z MÚ Kopřivnice přišla dne 13. října 2015 předat pro všechny běžce sladkou odměnu a šek na nákup sportovních pomůcek v hodnotě 5 000Kč.

Atletický víceboj pro I. stupeň

25. září 2015 proběhlo u nás na našem školním hřišti atletické klání žáků prvního stupně. Opět jsme se získali spoustu medailí v individuálních disciplínách a i ve víceboji. – viz výsledková listina.

V konečném součtů jsme pro naši školu vybojovali pohár za krásné II. místo.

VŠEM ŽÁKŮM A ŽÁKYNÍM DĚKUJEME ZA VZORNOU A ÚSPĚŠNOU REPREZENTACI NAŠI ŠKOLY VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH!

Fotografie k článku

predavani seku.jpg Beh deti.jpg p. Zatopkova.jpg stafety I. stupen.jpg Zatopkova petka.jpg stafety II. stupen.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter