22
září
2015

Škola vaření Chefparade

Kategorie: Škola

V sobotu 19. září bylo profesionálně vybavené kuchařské studio Chefparade v Pražské tržnici v Holešovicích rezervováno jako odměna pro ty nejlepší tříčlenné týmy, které se zapojily do Coolinaření s Albertem. Naši Coolišáci, jenž vyhráli finále v kategorii MAXICOOLERS, tedy nemohli chybět.

Každý tým dostal ve studiu přidělenu svou pracovní plochu, zástěru a mohl se pustit do práce. Menu mělo hned několik chodů - začínalo se vlastnoručně vyrobenými těstovinami s boloňskou omáčkou, pokračovalo se sushi a jako dezert se podával cupcake s krémem z mascarpone a jahodami.

Pracovat pod vedením zkušených profesionálů bylo pro žáky obrovským zážitkem a se zájemci se o recepty určitě rádi podělí.

Fotografie k článku

3.jpg 7.jpg 13.jpg 23.jpg 27.jpg 39.jpg 40.jpg 45.jpg 50.jpg 53.jpg 57.jpg 72.jpg 91.jpg 98.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter