17
červen
2015

Vítězství v soutěži Coolinaření s Albertem

Kategorie: Škola

V sobotu 13. června se konalo v Olomouci národní finále kuchařské soutěže "Coolinaření s Albertem" pro Moravu a kraj Vysočina, do kterého tým naší školy postoupil také díky vašemu on-line hlasování.

Soutěžilo se opět v přípravě zdravého studeného party pohoštění, ale tentokrát s jiným vlastním receptem. Na přípravu pokrmu měl tým pouhých 30 minut a sledovala jej u práce odborná porota složená z výživových poradkyň a šéfkuchaře. Navíc museli kuchaři odpovídat na několik záludných otázek z oblasti zdravého stravování. V kategorii MAXICOOLERS (7. - 9. třída) se týmu "Coolišáci" ve složení Mariana Polášková, Jan Toman a Maxmilián Grobař ze 7. B podařilo zvítězit a získat tak profesionální kuchařský kurz v Praze.

Blahopřejeme!

Speciální poděkování patří panu Ladislavu Hezkému za jeho štramberské miniuši, které nám do soutěže věnoval. Porotě spolu s naší náplní moc chutnaly!

Fotografie k článku

24.jpg 57.jpg 58.jpg 73.jpg 99.jpg 121.jpg 122.jpg 189.jpg 217.jpg 222.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter