2
červen
2015

Výměnný pobyt 2015, úterý

Kategorie: Škola

Vláček Štramberáček nás odvezl v úterý 2. června k panu Hezkému, abychom se podívali, jak válí těsto a vyrábí štramberské uši.

Polovina žáků s doprovodem dvou pedagogů zatím projela Štramberkem a totéž po vystřídání zažili i ostatní.

Po návratu do školy čekaly žáky dvě hodiny "učení". S panem zástupcem ředitele Chaloupkou vytvořili orchestr a naučili se argentinskou lidovou píseň. V hodině angličtiny s paní učitelkou Švrčkovou si zahráli hry - samozřejmě byla komunikačním nástrojem angličtina.

Po obědě jsme společně vyrazili do Technického muzea Tatra. Žáci vyplňovali kvíz - procházeli kolem vystavených exponátů a hledali správné odpovědi na zadané otázky. Vše hravě zvládli, někteří rychle, jiní pomaleji. O čas ale nešlo. Zvítězili všichni.

Fotografie k článku

Ve vlacku.JPG Za jizdy.JPG Povedlo se!.JPG Koncert.JPG English.JPG What.JPG Muzeum.JPG V muzeu.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter