22
duben
2015

Exkurze deváťáků

Kategorie: Škola

Tento měsíc se žáci devátých tříd zúčastnili exkurze do automobilové továrny Hyundai v Nošovicích a medového království společnosti Marlenka ve Frýdku-Místku. Celá tato exkurze byla zajímavá a poučná. A některé z nás snad také motivovala k pilnějšímu studiu a lepším výsledkům ve škole.

Po příjezdu do areálu podniku Hyundai v Nošovicích jsme zhlédli krátké úvodní video, poté nám průvodce rozdal reflexní vesty, ochranné brýle a přehrávače s namluveným komentářem. Odebrali jsme se do dvou vláčků, které nás provezly po čtyřech výrobních halách (do lakovny jsme se z důvodu přísných hygienických podmínek nedostali). Postupně jsme navštívili lisovnu, svařovnu, převodovkárnu a halu finální montáže. Poté následoval přejezd autobusem do Frýdku-Místku...

...a jelikož jsme všichni milovníci Marlenky, byli jsme rádi jak za prohlídku výrobních hal, tak i hlavně za výbornou ochutnávku několika výrobků. Průvodce nás seznámil s historií a vznikem firmy Marlenka. Sice jsme byli trochu zklamaní, že jsme se nedozvěděli tajný recept, ale nakonec jsme odjeli velice spokojení a najedení.

kolektiv tříd 9. A a 9. B

Fotografie k článku

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter