5
leden
2012

Kroužek informatiky pro 1. ročník

Kategorie: Škola

Žáci prvních tříd, kteří navštěvují kroužek informatiky, si pro své rodiče připravili malé překvapení v podobě obrázků.

Použili k tomu program malování. Věřím, že se výtvory malých výtvarníků budou líbit. Je to také jejich opožděné přání do nového roku.

Fotografie k článku

Albert-Betlemek.jpg Albert-vanoce.jpg Betlemek- Kopelcova.jpg Betlemek-hrcek.jpg bohacikova-vanoce.jpg cvrkal-vanoce.jpg geryko-vanoce.jpg holub-vanoce.jpg horatiova-vanoce.jpg chemij-vanoce.jpg kopelcova-vanoce.jpg maler-vanoce.jpg melcakova-vanoce.jpg nemec-vanoce.jpg PF - Holub.jpg PF Smolanova.jpg pf-Bohacikova.jpg PF-Cvrkal.jpg pf-Geryk.jpg pf-Hanakova.jpg PF-Horatiova.jpg PF-Hrcek.jpg PF-Chemij.jpg PF-Janda.jpg PF-Kopelcova.jpg PF-Maler.jpg PF-Materova.jpg PF-Melcakova.jpg PF-Nemec.jpg PF-Synak.jpg PF-Simecek.jpg Polednik-vanoce.jpg Smolanova-vanoce.jpg Socha-vanoce.jpg Sochova-vanoce.jpg Synak-vanoce.jpg Simecek-vanoce.jpg Vanoce-Frehar.jpg Vanoce-Materova.jpg michalkova-vanoce.jpg PF-Sochova.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter