29
leden
2015

Skvělý úspěch našich webrangerů v Praze

Kategorie: Škola

Výborného výsledku dosáhly žákyně 8. ročníku v rámci projektu Web Rangers, do kterého bylo kromě naší školy zapojeno také několik desítek dalších škol a jejich dětí z celé České republiky. Děvčata byla za svoji píli, vytrvalost a nápaditost odměněna v podobě účasti na finálovém kole v Praze, kde proběhlo zároveň slavnostní vyhlašování vítězných projektů letošního ročníku. Opravdu jenom nepatrný "kousíček" k pomyslnému absolutnímu vrcholu chyběl Nele Grodové a Nikol Štekláčové, žákyním 8. B, kterým se podařilo ve velmi silné konkurenci skončit na skvělém děleném 2. místě. Na konečné 6. pozici se pak umístily naše další dvě zástupkyně v pražském finále, a to Veronika Hajdušková a Ivana Prčíková ze třídy 8. A.

Projekt Web Rangers se zabývá internetovým prostředím a snaží se upozorňovat na různá úskalí a nebezpečí, která na něm nejen na děti číhají. Všichni žáci, kteří se nějakým způsobem osobně zapojili do tohoto projektu, tak napomáhají ke zlepšení informovanosti o této problematice. Zároveň upozorňují na lhostejnost i na velká společenská rizika spojená s chováním řady z nás na internetu, a za to jim patří velký dík a uznání.

Letošní (nejen) vítězné projekty můžete shlédnout na internetových stránkách projektu Web Rangers.

odkaz:
http://www.webrangers.cz/projekty-od-web-rangers

Fotografie k článku

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter