Velké úspěchy v okresním kole Matematické olympiády

Ve středu 21. 1. 2015 proběhlo v Novém Jičíně okresní kolo Matematické olympiády pro žáky pátých a devátých tříd.  Naši školu reprezentovali celkem 4 žáci a všichni si vedli velmi dobře.

V kategorii určené žákům pátých tříd se soutěže zúčastnil Jakub Vlček (5. A), který obsadil s plným počtem bodů 1. – 2. místo a Nela Darivčáková (5. A), která byla také úspěšnou řešitelkou a obsadila v náročné soutěži krásné 5. místo.

Stejně výborné výsledky získali žáci z devátých tříd: Daniel Komárek (9. B) obsadil 1. místo a Ondřej Štěpán (9. A) se stal také úspěšným řešitelem a na okresní úrovni obsadil 6. – 7. místo.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentací školy a přejeme úspěchy v dalších kolech nebo soutěžích.