5
leden
2015

LVVZ Velké Karlovice 2015 – Pondělí

Kategorie: Škola

Souhrn dnešního vyčerpávající dne.

Když jsme dnes ráno vstávali, všimli jsme si, že sněží. A to bylo super, protože jsme šli lyžovat. Na snídani si bylo možno vybrat mezi párky a cereáliemi a spoustu dalšími jídly, byla moc dobrá. Až byli všichni připraveni, šli jsme na sjezdovku pěšky, protože nepřijel skibus. Naštěstí nám lyže a snowboardy odvezla dodávka. Poté, co jsme došli ke sjezdovkám, jsme byli rozděleni do skupin, dle toho, jak kdo umí lyžovat. Jezdili jsme po modré sjezdovce, na které se začátečníci naučili základy lyžování, jako brzdění a zatáčení. Pokročilí prováděli různá cvičení – letadlo, trpaslíky. V poledne jsme byli celí vyválení od sněhu. Po dobrém obědě, byl smažený sýr, následovala chvilka odpočinku. No a pak zase odpolední lyžování. Pokročilí šli lyžovat na mnohem delší a prudší sjezdovku, kde byly muldy. Bohužel to vše uběhlo moc rychle a my jsme se museli vrátit na chatu a jít večeřet. Den jsme zakončili prezentaci o snowboardingu, dozvěděli jsme se něco z historie a o různých typech prken. Paní zdravotnice si pro nás pak připravila besedu o první pomoci. Nejzajímavější bylo, jak nám na Adélce ukazovala, jak obvázat různá zranění.

Petr Milich 7B a kolektiv

Fotografie k článku

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter