5
prosinec
2014

Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2014 / 2015

Kategorie: Škola

Dne 27 a 28/11/2014 jsme uspořádali školní kolo konverzace v anglickém jazyce. Soutěžilo se tradičně ve třech kategoriích – první kategorie byla společná pro žáky 6. a 7. tříd, druhá kategorie byla pro osmáky a deváťáky a třetí kategorie je určena pro žáky, kteří mají trvalou možnost souvisle komunikovat v angličtině (mimo samotnou jazykovou výuku). Dohromady se přihlásilo 28 žáků. Úkolem každého z žáků bylo popovídat o sobě, popsat obrázek či situaci a pohovořit na zvolené téma. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do okresního, resp. krajského kola.

Výsledky :

Kategorie I.A:

  1. Ema Chvatíková, 7.A
  2. – 3. Kristýna Špačková, 7.A
  1. – 3. Adam Škorňa, 7.B

Kategorie II.A:

  1. Karolína Šugárková, 9.B
  2. – 3. Karolína Špačková, 9.B
  1. – 3. Ondřej Štěpán, 9.A

Kategorie II.C

  1. Ashlee Verbíková

Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za přípravu.

Alena Švrčková, Veronika Zvaríková

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter