6
listopad
2014

Projekt Web Rangers

Kategorie: Škola

Minulou neděli se žáci našich 8. a 9. tříd pod vedením pánů učitelů Pospěcha a Liberdy vydali do Prahy. Cílem bylo zúčastnit se workshopu, tematicky zaměřeného na prostředí internetu. Projekt s názvem Web Rangers, organizovaný Googlem.cz ve spolupráci s E-Bezpečím a GEG ČR, se snaží vtáhnout a zapojit děti do kampaně za bezpečný internet, na které se děti pak svými pracemi budou samy spolupodílet.

Součástí workshopu byla kromě série přednášek, ukázek a praktických rad také prohlídka sídla českého Googlu, kde se děti mohly seznámit s každodenním fungováním této společnosti. O žáky bylo dobře postaráno i v oblasti stravování, kromě dvou svačinkových přestávek pro ně organizátoři připravili také vydatný oběd ve formě švédských stolů. Takže i přesto, že jsme museli z Kopřivnice vyrazit už ve čtvrt na 5 ráno a vrátili se až v pozdních večerních hodinách, naše cesta ve všech bodech splnila očekávání a svůj účel. Nyní už nezbývá, než žákům popřát při práci na svých projektech mnoho zdaru, nápaditou myšlenku a následnou trpělivost při její realizaci.

Fotografie k článku

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.JPG 7.JPG 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter