10
říjen
2014

Přespolní běh

Kategorie: Škola
Okresní kolo přespolního běhu se běželo 1. 10. 2014 na Horečkách ve Frenštátě pod Radhostěm. Tento rok nám nepřálo počasí a celý závod pršelo a všichni jsme promokli až na kůži. Jako vedoucí týmu všem běžcům děkuji za výbornou reprezentaci se super výsledky a výdrž v takovémto počasí.
 
Z naší školy se zúčastnily čtyři družstva. Mladší a starší žačky a mladší a starší žáci.
 
Mladší žačky skončily v konečném pořadí čtvrté. Mia Schwarzerová se individuálně umístila na druhém místě. Družstvo bylo ve složení: Šenkeříková Margareta, Schwarzerová Mia, Hyvnarová Marie, Chalupová Anna, Jeličová Sabina.
 
Mladší žáci svou kategorii vyhráli. Lukáš Kvak se individuálně umístil na prvním místě z 112 běžců. Družstvo bylo ve složení:Kvak Lukáš, Kučera Maxim, Toman Jiří, Němec David, Kalus Filip. Výhrou mladší žáci postoupili do krajského finále v Opavě. V krajském finále chlapci skončili na krásném čtvrtém místě. V kraji běželi ve stejném složení, družstvo posílil Viktor Pospíšek.
 
Starší žačky také svou kategorii vyhrály. Anna Škarková se individuálně umístila na čtvrtém místě. Výhrou také postoupily do krajského finále v Opavě, kde skončily na bronzové pozici. Družstvo bylo ve složení:Škarková Anna, Hajdušková Veronika, Hyklová Hana, Hankeová Dominika, Jeličová Brigita. 
 

Starší žáci doběhli na 17. místě ve složení družstva: Káňa Tomáš, Štěpán Ondřej, Herblich Lukáš, Trčka Jiří, Holec Ondřej. 

 

Krajské kolo se běželo ve středu 8. 10. 2014 v Opavě okolo Stříbrného jezera. 

Fotografie k článku

DSCN0722.JPG DSCN0725.JPG IMG_1449.JPG IMG_1450.JPG IMG_1574.JPG IMG_1577.JPG IMG_1581.JPG IMG_1583.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter