25
září
2014

V antickém divadle

Kategorie: Škola

V rámci Dne jazyků se v dílně s názvem V antickém divadle uskutečnila také jedna vložená soutěž. Každá třída měla za úkol vytvořit za pomoci kostek a vzájemné spolupráce co možná nejvěrohodnější repliku právě antického divadla. A jak všechno nakonec dopadlo?

Jelikož stavbaři ze všech tříd ze sebe vydali v této aktivitě maximum, stála před porotou nelehká úloha vybrat vítěznou třídu, která obdrží jako cenu malou pozornost. Po dlouhém rozhodování a porovnávání všech staveb se nakonec porota rozhodla pro tu ze 6. A. Vítězové jsou ale všichni, kteří se Dne jazyků s chutí zúčatnili a dobře se při netradiční výuce bavili. Na porotce si však můžete zahrát i Vy a vybrat antické divadlo, které je podle Vás nejlepší.

Fotografie k článku

6. A 6. B 7. A 7. B 8. A 8. B 9. A 9. B

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter