18
červen
2014

Závěrečná schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

Poslední schůzka ŠŽS školního roku 2013/2014 proběhla v úterý 17. 6. 2014 a byla schůzkou hodnotící.

Většinu akcí se ŠŽS podařilo zorganizovat a realizovat zdárně - velmi kladně byly hodnoceny akce jako Den dětí a Den naruby. Povedla se nám také realizace a organizace tematicky různě zaměřených dnů (Kloboučkový den a Barevný den).

Na konci schůzky bylo všem aktivním členům poděkováno za celoroční práci a také jsme se rozloučili se členkami z 9. tříd: Lucií Horákovou, Michaelou Herblichovou, Elizabeth Pexovou a Karolínou Pustějovskou, které byly velkou a dlouhodobou oporou naší ŠŽS.

V úplném závěru byly navrhnuty podněty pro práci v novém školním roce: pokračovat v tematicky zaměřených dnech a určitě pokračovat v akcích, které jsou připravovány pro mladší děti či mladší spolužáky.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter