11
červen
2014

Zájezd do Velké Británie

Kategorie: Škola

Odjezd 22. 6. - sraz na parkovišti u ZŠ Alšova v 9:30.

Pokyny k zájezdu.

Vážení rodiče,

CK Školní zájezdy zaslala pokyny pro účastníky zájezdu Metropolitní Londýn a univerzitní Oxford. Účastníci je dostali vytištěné, ke stažení v elektronické podobě jsou v příloze. Rovněž v příloze naleznete aktualizované ceny vstupů.

Proti původně plánovanému programu CK nabízí ještě i možnost návštěvy muzea voskových figurín - Muzea Madam Tussaud's. V případě zájmu je potřeba stávající částku na vstupy (do 15ti let cca 30₤) navýšit o dalších 18₤. Zájem o návštěvu muzea budeme zjišťovat při cestě do Velké Británie.

Adresy hostitelských rodin bude mít CK k dispozici až 2 dny před cestou.

V případě jakýkoliv dotazů kontaktujte e-mailemp.uč. Švrčkovou nebo Zvaríkovou.

Děkujeme za spolupráci.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter