7
květen
2014

9. schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

V plném počtu a v předem naplánovaném termínu proběhla květnová schůzka ŠŽS.

Téměř celou schůzku jsme věnovali přípravě Dne dětí – připravovat by daný program měli zejména žáci 9. tříd pod vedením Lucie Horákové (9. B), ale nakonec jsme se dohodli, že by mohli vypomáhat i členové ŠŽS, akce by měla proběhnout v pátek 30. 5. 2014 (v případě nepříznivého počasí bychom termín posunuli na další týden). V pátek 16. 5. 2014 proběhne ráno mimořádná přípravná schůzka, na které si upřesníme konkrétní úkoly a kdo za ně bude zodpovídat, také jsme projednávali tematické zaměření Dne dětí a časový harmonogram celého programu.

Dalším bodem byla informace o soutěži s názvem „První vlaštovky proti šikaně“. Učitelé a děti ze základních škol mají za úkol odpovědět na otázku: Jakým způsobem jste na své škole zatočili se šikanou? Nejoriginálnější a nejvýchovnější odpovědi vybere a ohodnotí odborná porota. Bližší informace o soutěži má k dispozici Jan Toman (6. B) nebo je najdete na www.povedenaparticka.cz (soutěž končí 7. 6. 2014).

Elizabeth Pexová informovala o akcích Dětského zastupitelstvy: soutěž Bludiště se v letošním roce konat nebude z důvodu nevyhovujícího termínu pro školy.

Termín poslední schůzky v letošním školním roce byl stanoven na úterý 17. 6. 2014.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter