25
duben
2014

První místo ČEZ Street hockey

Kategorie: Škola

Dne 24. 4. 2014 jsme se zúčastnili turnaje ČEZ Street hockey v Ostravě. Po příchodu do ČEZ Arény jsme obdrželi dárkové tašky od sponzorů. V prvním kole nám los určil tým z Petrovic u Karviné.

Vítězstvím 7:2 jsme si potvrdili účast mezi 32 nejlepších týmů. V následujícím zápase jsme narazili na ZŠ Halenkov, kterou jsme hravě přehráli 6:1. V dalším kole jsme se utkali se ZŠ Dr. Milady Horákové z Kopřivnice. Výsledkem 5:2 jsme vyhráli kopřivnické derby a zajistili si postup mezi 8 nejlepších týmů. V nejlepší osmičce jsme se utkali s ZŠ E. Beneše z Opavy. Tento soupeř nás zaskočil svou tvrdou hrou, ale zápas jsme vyhráli za pomoci vynikajícího výkonu gólmana Michaela Šenkeříka. Tímto vítězstvím jsme si zajistili postup do semifinalé, kde jsme narazili na ZŠ Bolatice. Tento soupeř nám přišel poměrně lehký a zásluhou 2 gólů od poloviny hřiště Jana Goršanova jsme zvítězili 6:0. Vítězstvím 6:0 jsme si zajistili “postup”. Ve finálovém utkání jsme se utkali s “papírovými draky” ze Šumperka. Zápas byl velmi vyrovnaný, skóre se často měnilo a po základní době se na světelné tabuli rozsvítil nerozhodný stav 3:3. Šlo se do nájezdů. Na nájezdy byli nominováni: Lukáš Herblich, Max Grobař a Jan Goršanov. První nájezd neproměnil ani jeden tým. V druhém nájezdu se špetkou štěstí Max Grobař proměnil a druhý tým nikoliv. Ve třetí sérii Jan Goršanov neproměnil. Naše vítězství měl v rukou Michael Šenkeřík, který rozhodující nájezd vychytal. Pohár, skleněné placky a odměny jsou zasloužené. Ostravští pořadatelé nás odměnili třemi taškami hodnotných cen a dobrými florbalkami. Vítězství je naše.

Tým:
Lukáš Herblich, kapitán družstva
Jan Goršanov
Jan Toman
Jiří Toman
Michael Šenkeřík
Maxmilián Grobař

Trenér:
Mgr. Petr Liberda

Článek napsali: Jan Goršanov a Lukáš Herblich

Rozhovor po vítězství na TV Polar

Foto: Vojtěch Barta

Fotografie k článku

DSC_5708.jpg DSC_5715.jpg DSC_5940.jpg DSC_6188.jpg DSC_6218.jpg DSC_6256.jpg DSC_6320.jpg DSC_6327.jpg DSC_6336.jpg DSC_6347.jpg DSC_6350.jpg DSC_6352.jpg DSC_6353.jpg DSC_6356.jpg DSC_6379.jpg DSC_6439.jpg DSC_6444.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter