14
duben
2014

Úspěchy v matematických soutěžích

Kategorie: Škola

Měsíc březen a duben jsou vždy bohaté na matematické soutěže. Přesto, že úlohy jsou náročné, nenechali se žáci naší školy zastrašit. A zde jsou jejich úspěchy.

Kateřina Žárská (9. A) reprezentovala školu v okresním kole Matematické olympiády, kde obsadila 3. místo a postoupila do krajského kola, které proběhlo 19. 3. 2014. Krajského kola se zúčastnilo celkem 63 žáků, Katka se v této velké konkurenci stala úspěšnou řešitelkou a obsadila krásné 7. – 11. místo.

Ondřej Štěpán (8. A) obsadil nádherné 2. místo v okresním kole Matematické olympiády, které proběhlo 9. 4. 2014, v této kategorii se stal úspěšným řešitelem také Daniel Komárek (8. B) – obsadil 5. místo.

Jmenovaným žákům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter